Jeszcze w październiku ubiegłego roku, życie biegło swoim torem jak to było przez ostatnie ponad 32 lata mojego życia. Nic szczególnego nie robiłem, trochę pracowałem, uczyłem się i popełniałem błedy z których starałem się wyciągnąć najlepsze dla mnie wnioski. Można powiedzieć, że spotkało mnie wiekszość kryzysów jakie może doświadczyć przedsiębiorca.

Wiecej info tutaj: Kryzysy, porażki, sukcesy

Przez całą szkołę podstawową mi nie specjalnie szło z języka polskiego, przynajmniej z pisania. W życiu nie przypuszczałem, że bedę miał coś wspolnego z pisaniem i książkami i publikacją.

Przemówienia publiczne nie były również moją silną stroną.

Zaopatrzony w zestaw demotywujących przekonań, ruszyłem spróbować swoich sił w biznesie i e-biznesie.

Gdy na wystąpieniu Asbiro opowiedziałem w skrócie o radzeniu sobie z kryzysami, okazało się że dla wielu ludzi ta wiedza była bardzo wartościowa. Jeszcze do tej pory, że minęło juz ponad poł roku od momentu, gdy miałem swoje wystąpienie, wiele osób pisze do mnie na maila lub skype i pyta po o różnego typu rady. Niestety mogę udzielać się tylko na skype ze względu, że mieszkam teraz w Tajlandii .

Wiecej info tutaj:Jak polubilem poniedzialki

Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie było, gdy Maciek Dutko tworca i właściciel grupy dutkon.pl , zaproponował mi wspołpracę przy jego najnowszym projekcie : „Biblia e-biznesu” . Informacja o publikacji pojawiła się już w zapowiedziach Helionu – jeszcze bez okładki, liczby stron i paru innych parametrów,  ale niewątpliwie bedzie, to bardzo interesująca pozycja dla wszytskich tych, którzy cokolwiek sprzedają lub planują  sprzedaż w internecie.

Książka jest o tyle ciekawa, że współtworzyło ją ponad 20 tu ekspertów w swojej dziedzinie działających w e-biznesie.

Info tutaj:  Bibl.pl.

Fanpage „Biblii” – oficjalnie otwarty

Już od kilku miesięcy gotowa była bazowa wersja fanpejdża książki, ale oficjalnie ruszył niedawno pod adresem fb.com/bibliaebiznesu. Adres fanpejdża „Biblii” pojawił się również oficjalnie na stronie z zapowiedzią publikacji, będzie też zawarty we wstępie książki, a być może również na okładce. W ciągu pierwszej doby zyskaliśmy wielu fanów, a tylko jeden post – inicjujący fanpejdż – przeczytało ponad 600 osób.

Jesli sprzedajesz, promujesz się lub planujesz działać w necie. Proszę o wsparcie „lajkowe” fanpejdża książki

Po lawinie pytań, na fun page pojawił się spis treści spis treści i nazwiska autorów.

link tutaj  fun-page-biblia-ebiznesu

 

Ps: Proszę napisz mi TERAZ info w komentarzu co o tym myślisz?

Na koniec zapraszam Cię do kliknięcia w poniższe „Lubię to” abyśmy pozostali w kontakcie i abym mógł poinformować Ciebie o nowych materiałach.

Dowiedz się teraz o aktualnych projektach w które jestem zaangażowany: