Ostanie kilka miesięcy  nie pisałem nic na moim blogu, zostałem prawie „siłą” zmuszony do blisko 3 miesięcznego urlopu. Zamknąłem swoją działalność w tradycyjnej formie, by stać się wolnym człowiekiem :)

W między czasie wdrożyłem  mój  model prowadzenia firmy w innym biznesie w innym kraju .

Kilka tygodni temu, zadzwonił do mnie Kamil Cebulski fundator i założyciel Fundacji Asbiro  z propozycją wystąpienia u niego na uczelni i podzielenia się swoimi doświadczeniami. Zbiegiem okolicznosci, w tym samym terminie wystąpienie miał Piotr Michalak założyciel firm  Ententa oraz Efnetica. W zasadzie bez mojej wiedzy, Piotr na swoim blogu napisał fachową relację z tego wystąpienia. Po ukazaniu się relacji ina blogu, pojawiło się masę komentarzy.

Co mnie zaskoczyło, że nawet Piotr Majewski napisał do mnie maila i potem przegadaliśmy  ponad godzinę na skype. Dziwnym trafem, okazało się również Piotr , przeszedł w życiu wiele i razem zgodnie stwierdzilismy, że bez umiejętności radzenia sobie z porażkami, kryzysami, nie bylibysmy tam gdzie jesteśmy.

W moim wystąpieniu, wspominałem jak wykorzystałem narzedzia i wiedzę jaką zdobyłem od obu Piotrów a także od Pawła Danielewskiego i Adriana Kołodzieja, by szybko zwiększyć sprzedaż w firmie i dzięki wiedzy jaką pozyskałem, jestem w stanie odbudować firmć nawet po bankructwie i w każdym miejscu na świecie…

Zapraszam do obejrzenia video poniżej.

W zasadzie to tylko opowiedziałem kilka epizodów z życia przedsiębiorcy  i potem się zaczęło….:)

Część 1

Część 2

Na koniec zapraszam Cię do kliknięcia w poniższe „Lubię to” abyśmy pozostali w kontakcie i abym mógł poinformować Ciebie o nowych materiałach.

Dowiedz się teraz o aktualnych projektach w które jestem zaangażowany: