Konferencja Biznes Ponad Granicami #EventBPG cieszy się coraz większym zainteresowaniem mediów i portali internetowych. Nic dziwnego, w końcu to największa polskojęzyczna konferencja w Azji w historii. Każdy kto organizuje tego typu wydarzenia docenia liczbę ponad 100 uczestników na premierowej edycji. Szczególnie przy takiej barierze wejścia.

Kto wystąpi na konferencji?

Podczas trzech dni na scenie wystąpią m.in.:

  • Jason Hunt – bloger, przez wielu uznawany za króla polskiej blogosfery. Poza tym jest właścicielem wydawnictwa „Jason Hunt Books”, a także autorem książek „Bloger & Social Media”, „Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj” oraz „Thorn”, które sprzedały się w nakładzie 60 tysięcy egzemplarzy.
  • Rafał Brzoska – twórca Paczkomatów. Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl, czyli m.in. InPost.
  • Sławek Muturi – były konsultant zarządzania w Arthur Andersen i Deloitte. Osiągnął pełną wolność finansową. Dziś spędza swój czas podróżach (odwiedził wszystkie kraje na świecie). Zna 11 języków. Zajmuje się propagowaniem idei wolności finansowej.
  • Jakub Sobczak i Michał Połetek – twórcy pierwszej polskiej platformy finansowania społecznościowego – PolakPotrafi.pl.
  • Maciej Dutko – przedsiębiorca, szkoleniowiec i doradca (e-biznes, e-marketing, funkcjonalność stron internetowych). Audytor ofert sprzedażowych i stron WWW. Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. Twórca i właściciel Grupy Dutkon.pl.
  • Tomasz Rozmus – trader w całości oddany swojej pasji – rynkom finansowym. Jest jednym z najlepszych w Polsce ekspertów metod bazujących na wolumenie, czyli starej analizie amerykańskiej szkoły Richarda Wyckoffa.
  • Mac Walen – od 12 lat prowadzi z powodzeniem sieć szkół językowych w Tajlandii, Chinach i na Filipinach. Od ponad 10 lat zajmuje się z sukcesami inwestycjami na tajskiej giełdzie. W ciągu ostatnich lat zarobił ponad 4,5 mln $.
  • Marek Niedźwiedź – jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii. Stworzył tu i rozwinął (od 2010 r.) firmy w branży księgowej oraz nieruchomości komercyjnych. Jest członkiem Komisji najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK ‘Federation of Small Businesses’.
  • Piotr Motyl – twórca projektu BiznesPonadGranicami, a także konferencji #EventBPG. Pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw ponad granicami. Ma 15-letnie doświadczenie w biznesie.

Jak będzie wyglądać konferencja #EventBPG?

Na #EventBPG spodziewanych jest ponad 100 uczestników. Z uwagi na tak duże zainteresowanie konferencja obędzie w Hotelu Mandarin w centrum Bangkoku.

Więcej szczegółów: event.biznesponadgranicami.pl

Zobacz informację prasową na tej stronie Dziennika Internautów.